Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
472 hodnocení
5
466x
4
2x
3
1x
2
2x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KS
Květa Strejčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2026
Řeznictví Kratochvíl je záruka kvality. Nakupuji často a jsem velice spokojená.
Například krůtí miniřízečky jsou vynikající a ceny jsou dle mého názoru přívětivé.
Děkuji za vaše skvělé služby .
T
Tým e-shopu
(Administrátor)
26.1.2026
Moc děkujeme za krásnou recenzi a vaši dlouhodobou přízeň ❤️
Jsme rádi, že vám u nás chutná a že jste spokojená s kvalitou i cenami. Krůtí miniřízečky patří mezi oblíbené – těší nás, že vám udělaly radost i vám.
Budeme se na vás těšit i při další návštěvě a děkujeme za milá slova! 🥩😊
MP
Michal Plachta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2026
Skvělá komunikace! Vynikající produkty!
VR
Václav Renč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
Super servis.
ED
Eva Drašarová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2026
IB
Ing.josef Bauer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
HK
Helena Kalla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2026
MT
Milada Typltova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2026
Vse v pořadkz, výborna komunikace a samozřejmě i maso😃
CP
Chyba Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2026
Velice dobra a rychle hotova na grilu
IV
Ilona Vlčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2025
Perfektni
VD
Věra Doušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2025
Naprostá spokojenost
ZM
Zdenka Majerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
Spokojena,maso cerstve,uzeniny taktez vse jak ma byt,rozhodne doporucuji
PF
Petr Fiala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
MV
Martin Vrkota
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
MS
Martina Stieblingová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2025
Jsem moc spokojená s kvalitou masa i dalších výrobků, rozvozem i personálem. Vřele doporučuji☺️
RŠ
Renáta Šťastná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2025
Pani volala ihned ohledně objednavky. Vyhovela s doručením v case, kdy jsem to potrebovala. Dokonce dovezla osobně. Velmi ochotny personal.Spokojenost.Pastiku jsem jeste neochutnala,tak nemohu hodnotit.Doporucuji
TE
Tým eshopu
(Administrátor)
26.1.2026
Moc děkujeme za vaši podrobnou a milou recenzi ❤️
Velmi si vážíme toho, že oceňujete osobní přístup, ochotu našeho personálu i rychlé řešení objednávky a doručení. Přesně o to se snažíme.
Budeme rádi, když vám bude chutnat i paštika, a děkujeme za doporučení. Těšíme se na vás i příště! 😊🥩
MP
Miloš Procházka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2025
Ok vše v pořádku jako vždy mockrát děkuji a přeji krásný vánoční svátky klidu a pohody Prochazka e-shop
MH
Milada Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
Jsem spokojená nejenom s kvalitou dodaného zboží, ale i s komunikací.
EV
Eva Vršecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
chutné, voňavé a skvělý přístup
DK
Dana Košťálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2025
Nakupuji v tomto řeznictví již několik let a vždy naprostá spokojenost. A jejich paštika ve střívku naprosto famózní.
ŠM
Šárka Macíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2025
Jako vždy vše v nejlepším pořádku. Doručení na čas. Řízky super. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Š
